16 Oz Karton Bardak Sıcak İçecek Beyaz

1.492,17 TL
KARGO BEDAVA
124,35 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Düz Pencereli 3 Kg

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kg20 cm23 cm30 cm
5 Kg20 cm23 cm40 cm
20-25 Kg20 cm40 cm65 cm
 

Farklı kapasite ve yükseklikte çeşitleri bulunan Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Düz Pencereli, tüm ürün çeşitlerini muhafaza edebilecek çeşitliliğe sahiptir.

Dökme gıdalar için en uygun pleksi teşhir ekipmanlarından biridir. İçinde kuruyemiş, draje ve çekilmemiş kahve stoklanabilmektedir. Aç-Kapa Düz Pencereli her bir ürünü nemden uzak tutarak bayatlamasına engel olur. Böylelikle uzun süre taze kalan, tadını kaybetmemiş gıdalar müşteriler ile buluşturulabilir.

Darbelere, çizilmelere karşı ekstra dayanıklı olan pleksi teşhir ekipmanları uzun yıllar boyunca kullanıma hazır olacaktır. İçine satış yapmak istenen gıda ürünleri doldurulup farklı ürünlerin teşhiri yapılabilir. Kolay temizlenebilir ve dayanıklı olduğundan bu değişim sıklıkla yapılabilir. Şık görünümü sayesinde hem teşhir ekipmanı olacak hem de dekoratif bir obje gibi işletmelere farklı bir görünüm kazandırır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?