16 Oz Kraft Bardak Sıcak İçecek

%3indirim
1.691,53 TL
1.638,86 TL
KARGO BEDAVA
136,57 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Kuruyemiş Bidonu

KapasiteÇapYükseklik
15 Kg30 Cm30 Cm
20 Kg30 Cm40 Cm
25 Kg30 Cm50 Cm


Bidonss Kuruyemiş Bidonu, fındık, badem, çekirdek, kaju gibi tüm kuruyemiş türleri düşünülerek tasarlandı. Üretim aşamasını doğa dostu şekilde tamamlayan her bir bidon kuruyemişleri de en sağlıklı hali ile saklar.

Birbirinden farklı kuruyemişleri en taze hali ile saklayan.Uzun süre taze ürün saklama kapasitesi ile güvenli ve sağlıklı ürünleri muhafaza etmek için vardır.

Hava koşullarına direnç gösteren yapısı ile içinde sakladığı ürünlerin nemden korunmasını sağlar ve buhar oluşmasını engeller. Böylece ürünler tüketiciye ulaşana kadar taze bir şekilde muhafaza edilmiş olur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?