Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli

2.360,00 TL
KARGO BEDAVA
196,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
5-6 Kg20 cm30 cm40 cm
15-20 Kg20 cm30 cm60 cm
20-25 Kg20 cm48 cm65 cm
 

3 farklı ebadı bulunan Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli, iç mekanlarda alan tasarrufu sağlar. Aynı zamanda geniş iç hacmiyle daha fazla gıda teşhir etmeye yardımcı olur.

Pleksi malzemeden üretilmiştir. Bu sayede içindeki gıdalar daha uzun ömürlü olur. Taze tüketilmesi gereken ürünler raf ömürlerini uzunca bir süre korur.

Kullanımı kolay ve pratik bir teşhir ürünüdür. İçerisinde birçok gıdayı özenle muhafaza edilebilir, tümü ilk günkü tazeliklerinde kalacaktır. Ürünler tadıyla ve kokusuyla uzun süre Aç-Kapa Bombe Pencereli’de bayatlamadan kalır.

Açılıp kapanabilen çevirmeli musluğu ile içinden istenilen miktarda ürün alınabilmektedir. Birçok kuru gıda teşhirinde güvenle kullanabilecek Aç-Kapa Bombe Pencereli aynı zamanda taze gıda ürünlerini de uzun süre barındırabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?