Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Askılı Kürekli

2.478,00 TL
KARGO BEDAVA
206,50 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Askılı Kürekli

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
7-8 Kg20 cm21 cm50 cm
8-10 Kg20 cm21 cm65 cm
 

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Askılı Kürekli, pleksi teşhir ekipmanı işlevselliği ile çalışma alanlarına büyük oranda pratiklik kazandırır. 2 farklı iç hacmi bulunmaktadır. Kolay kullanım sağlayan Aç-Kapa sistemi ile de pratik bir üründür.

Gıdayla havanın temasını tamamen engelleyerek böceklenmesine mani olur. Tüm dökme gıdalar yan yana Aç-Kapa Bombe Pencereli Askılı Kürekli ile sergilenerek yan yana güzel bir bütünlük oluşturabilir. Aynı zamanda şık tasarımı ile dikkat çeker.

Kaliteli pleksi malzeme ile üretildiğinden uzun yıllar boyunca sağlam kalacaktır.  Kolay temizlenme özelliği ile farklı ürün alternatiflerini de barındırabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?