Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Borulu

2.065,00 TL
KARGO BEDAVA
172,08 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Borulu

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
5-6 Kg20 cm21 cm65 cm
 

İçinde birçok gıdayı barındırabilen Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Bombe Pencereli Borulu, pratiklik sağlar. Kahveden, kuruyemişe kadar birden fazla gıda için alternatif olarak kullanılabilir.

Geri dönüştürülebilir ve çevre dostu kaliteli pleksi malzemeden üretilmiştir. Pleksi yapısı gereği darbelere ve çizilmelere karşı ekstra dirençlidir. Bu yüzden pratik teşhir ürününü çok uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanmaya olanak sağlar.

Duvara monte edildiğinden küçük alanların işlevselliğini arttırır. Aç-Kapa Bombe Pencereli Borulu ile müşterilerle buluşturulacak gıda malzemeleri uzun süre taze kalır. İşletmeler güvenle kullanabilir. Gıdanın nem ve tozla temasını engellemiş olacağından, ürünlerin tazeliğini kaybetmesi zaman alır.

Diğer tüm Aç-Kapa Pencereli çeşitlerimizi de inceleyip web sitemizden ihtiyacınız kadar güvenle sipariş verebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?