Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Şeffaf

1.180,00 TL
KARGO BEDAVA
98,33 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Şeffaf

KapasiteGenişlik DerinlikYükseklik
5 Kg15 Cm15 Cm50 Cm

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Şeffaf ile gıdalar en güvenli ve en taze haliyle teşhir edilebilir. Kolay açılıp kapanabilen kapağı ile rahatlıkla gıda ürünleri ile doldurulabilir. Aç-kapa sistemi istenilen miktarda gıdaya ulaşmakta büyük kolaylık sağlar.

Pleksi yapısı sayesinde gıdayı ısı ve nemden koruyarak ürünlerin hep taze kalmasını sağlar. Duvara monte edildiğinden iç mekanlarda daha fazla alan sağlayarak yerden kazanmayı sağlar. Böylece daha fazla stok ve teşhir ürünü eklenebilecek alanlar oluşur.

Şık görünümüyle istenilen yerde konumlandırılabilmeye imkân verir. Şeffaf tasarımı içindeki gıdanın kolaylıkla görülüp seçilmesine yardımcı olur. Bu çalışma alanlarında kolaylık sağlarken, devamlı bir kontrol olmayacağı için hijyenin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

İçinde muhafaza edilen kuruyemiş, şekerleme gibi saklanması zor gıdalar uzun süre taze kalacaktır.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?