Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Yuvarlak 5 Kg

1.416,00 TL
KARGO BEDAVA
118,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Yuvarlak 5 Kg.

Teşhir ekipmanları arasında en kullanışlılardan biri olan Bidonss Pleksi Aç-Kapa Kutu Yuvarlak, alan tasarrufu sağlar. Ayrıca farklı pleksi teşhir ekipmanları ile yan yana geldiğinde işletmenin duvarında şık bir bütünlük oluşturur.

Açıp kapatılabilen başlığı sayesinde istenilen miktarda gıda hızlıca alınabilir. İçindeki ürünler bittikçe üst kısmından yenileri doldurulduğundan tüm aşamalarda kolaylık sağlamış olur.

Genellikle kuruyemiş ve renkli drajeler muhafazasıyla tercih edilen Aç-Kapa Yuvarlak, nemden ve tozdan gelebilecek zararları ortadan kaldırarak hijyenik bir ortam oluşturur. Bir gıdanın saklanması için gerekli tüm konforu sağlar.

Ayrıca gıda ürünleri için cam gibi sağlıklı ortam yaratır. Pleksi malzeme insan sağlığını tehlikeye atabilecek maddeler içermez.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?