Bidonss Pleksi Ahşap Kutu Ekstrem Kapaklı

1.416,00 TL
KARGO BEDAVA
118,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Ahşap Kutu Ekstrem Kapaklı

 
KapasiteGenişlikDerinlik Yükseklik
30 Kg35 cm40 cm50 cm

Bidonss Pleksi Ahşap Kutu Ekstrem Kapaklı, birbirinden leziz gıda ürünlerini en şık haliyle teşhir etmek isteyenler için hazırlandı. Ahşap ve pleksinin yan yana gelmesiyle oluşan bu şık tasarımlı teşhir ekipmanı aynı zamanda çok sağlıklıdır. Gıda ürünlerine teması halinde plastik gibi tehlike teşkil etmez. Çok kapsamlı ürün alternatiflerini içinde barındırabilir.

Pleksiglas malzemeden üretilmiş dayanıklı kapağı içindeki gıdanın taze kalmasını sağlayan en önemli faktördür. Kapak sayesinde nem, ısı ve diğer toz gibi istenmeyen ve gıdanın ömrünü kısaltan dış etkenler engellenmiş olur. Uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?