Bidonss Pleksi Altıgen Kutu

767,00 TL
KARGO BEDAVA
63,92 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Altıgen Kutu

KapasiteÇapYükseklik
10 Kg30 cm20 cm
13 Kg35 cm20 cm
15 Kg40 cm20 cm
 

Pleksi teşhir ekipmanları gıda maddelerini özenle saklayıp onlara hijyenik bir ortam sağlarken görsel açıdan da göze hitap etmeli, işletmenin görünüşüne olumlu katkıda bulunmalıdır. Bidonss Pleksi Altıgen Kutu tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran şık bir pleksi teşhir ekipmanıdır.

Dökme gıdaların tüm çeşitlerini içinde saklayabilir, görünüşüyle göze hitap eder. Uzun süre formu bozulmadan kullanabilen Altıgen Kutu’ların 3 farklı kapasitesi bulunmaktadır. 10 kg, 13 kg ve 15 kg’lık bu seçeneklerden ürün kapasitesine uygun olan seçim yapılmalı.

Ayrıca kapaklı kullanmak için Altıgen Kutu ile uyumlu “Kapak Altıgen Bombeli” ürünü de sipariş verebilirsiniz. Turşu, bakliyat gibi yüksek kapasiteli gıdalar için oldukça uygun olan bu ekipman işletmelerde sağlıklı gıda teşhiri için büyük kolaylık sağlar.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?