Bidonss Pleksi Ara Bölücü

141,60 TL
KARGO BEDAVA
11,80 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Ara Bölücü

GenişlikYükseklik
29 Cm6 Cm
35 Cm6 Cm
30 Cm20 Cm
35 Cm20 Cm
 

Bidonss Pleksi Ara Bölücü, doğa dostudur, dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve çeşitli boyutları ile farklı kullanım alanlarına dilediğiniz şekilde uyum sağlaması için tasarlanmıştır.

Ara bölücü sayesinde yan yana duran ve aynı anda sergilemek istediğiniz ürünlerinizin birbirine karışmasını önleyebilirsiniz. Kokularının ve tatlarının birbirine karışmadığı ürünleri daha sağlıklı ve hijyenik şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Kolayca temizlenen ara bölücü aparatı hijyeni yalnızca aynı anda sergilediği ürünlerden korumakla gerçekleştirmez. Aynı zamanda ürünleri dış etkenlere karşı da ürünleri başarı ile korur.

Yapısı sayesinde yıllar geçse de renginde sararma, solma gibi herhangi bir değişiklik olmaz. Bu sayede uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Kolayca temizlendiğinden farklı kullanım alanlarında da gönül rahatlığı ile hizmete sunulabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?