Bidonss Pleksi Ara Bölücü Ahşap Kutu

306,80 TL
KARGO BEDAVA
25,57 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Ara Bölücü Ahşap Kutu

GenişlikYükseklik
49 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Ara Bölücü Ahşap Kutu, teşhir ekipmanlarınızın arasına yerleştirilerek, ekipmanlarınızdaki ürünleriniz birbirine geçmesini önlemek için kullanılmaktadır.

Ürünlerinizin kokularının karışmasını engellediğinden pek çok sektör için tercih edilebilir bir üründür. Temizlenmesi kolaydır ve rengi beyazdır. Standart ölçülerde tek boyut olarak üretilmiştir.

Ahşap kutularınızdaki ürün çeşitliliğine göre çeşitli sayılarda eklemeler yapmaya uygundur. Ahşap ara bölücü, ısı geçirgenliği az olan bir malzemedir, bu sayede ürünlerinizin ısısını korur ve farklı ısıları birbirine geçirmez. Renginde de herhangi bir değişim gözlenmez.

Dayanıklılığı ve kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca farklı ürünlere uyum göstererek kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?