Bidonss Pleksi Bas-Aksın Kutu Gram 20-25 Kg

2.918,00 TL
KARGO BEDAVA
243,17 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bas-Aksın Kutu Gram 20-25 Kg

DerinlikKapasiteGenişlikYükseklik
30 Cm5-6 Kg21 Cm40 Cm
40 Cm20-25 Kg24 Cm65 Cm

Bidonss Pleksi Bas-Aksın Kutu Gram 20-25 Kg, pratikliği ile pleksi teşhir ekipmanlarının en çok tercih edilenlerinden. İçindeki gıda türünü gramajlı olarak poşetleyerek müşterisine sunar.
Duvara monte edilebilen özelliği sayesinde hiç yer kaplamaz yani gıda teşhirinin en pratik halindedir. Güvenli bir şekilde kuruyemişleri, drajeleri hatta çekirdek kahveleri teşhir edebilir. Pleksinin hava almayan yapısı sayesinde ürünleri taptaze haliyle müşterilere sunmaya uygundur.

Sağlam bir ham maddeye sahiptir. Bu sebeple çarpma ve düşmelerde kolaylıkla kırılmaz.

5-6 kg’lık ya da 20-25 kg’lık Kutu Bas Aksın Gram’lardan ürün miktarına göre seçim yapılması yeterlidir. İki farklı boyutu ile her işletmeye, her gıdaya uygun bir pleksi teşhir ekipmanıdır.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?