Bidonss Pleksi Bidon Baharat 20 kg

522,00 TL
KARGO BEDAVA
43,50 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bidon Baharat 20 kg

KapasiteÇapYükseklik
5 Kg25 Cm25 Cm
10 Kg25 Cm40 Cm
15 Kg30 Cm30 Cm
20 Kg30 Cm40 Cm
25 Kg 30 Cm40 Cm
 

Çeşit çeşit taze öğütülmüş baharatlar için üretilen Bidonss Pleksi Bidon Baharat 20 kg, pleksi malzeme kullanılarak yapılmıştır.
Şeffaflığı ile cama benzeyen ama çok daha dayanıklı pleksi darbelere, kırılmalara karşı dayanıklıdır. Bunun yanında baharatların eşsiz kokularını korur ve hep taze kalmalarını sağlar.

Bidon Baharat ile ısıya ve tüm nemli hava koşullarına karşı bütün baharat çeşitleri koruma altındadır. Baharatların bozulmasına sebep olacak nem, aşırı sıcak, aşırı soğuk gibi tüm faktörler Bidon Baharat’ın dışında kalır.

Çeşitli ürün ebatları ürün teşhiri yapılacak mekana ve sergilemek istenen ürünlere uyum gösterir. Şık tasarımıyla ürünleri Bidon Baharat ile buluşturmak tazeliğini korumanın en önemli adımıdır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?