Bidonss Pleksi Bidon Bakliyat 50-60 kg

916,00 TL
76,33 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bidon Bakliyat 50-60 kg

KapasiteÇapYükseklik
20-25 Kg35 Cm40 Cm
25-30 Kg35 Cm50 Cm
30-40 Kg40 Cm40 Cm
40-50 Kg40 Cm50 Cm
50-60 Kg40 Cm60 Cm
 

Çeşitli bakliyatlar için kullanılabilecek Bidonss Pleksi Bidon Bakliyat’ın çeşitli boyutları bulunmaktadır. Böylece her tür işletmenin ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar. Ürün yoğunluğunuza göre 20 kilodan 60 kiloya kadar ürün sergileyebilenebilecek alternatifler bulunmaktadır.

Profesyonel özel hijyen ürünlerine gerek olmadan temizlenebilir. Çünkü pleksi yapısı leke tutmaz ve bakteri üretmez.
Dış etkenlere karşı koruyucu olduğundan bakliyatları böceklenme, kurtlanma gibi ihtimallerden uzak tutar. Gün ışığı, nem, ısı gibi faktörler, şeffaf yapısına rağmen, Bidon Bakliyat’ı etkilemez.

Sürdürülebilir olan hammaddesi ile uzun süren kullanım ömründen sonra geri dönüşümün parçası olur. Dayanıklı ve koruyucu bir ekipman olduğundan Bidon Bakliyat’ın kullanım ömrü oldukça uzundur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?