Bidonss Pleksi Bidon Dar Pencereli 25-30 kg

794,00 TL
66,17 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bidon Dar Pencereli 25-30 kg

KapasiteÇapYükseklik
20-25 Kg35 Cm40 Cm
25-30 Kg35 Cm50 Cm
30-40 Kg40 Cm40 Cm
40-50 Kg40 Cm50 Cm
50-60 Kg40 Cm60 Cm
 

Bidonss Pleksi Bidon Dar Pencereli 25-30 kg, teşhir ekipmanı; bakliyat, kuruyemiş ve daha pek çok ürün alternatifi için kullanılabilir. 5 farklı boyut alternatifi, şık tasarımı ve pleksi kalitesi ile farklı ürün hedeflerine uygunluk gösterir. Ayrıca küçük penceresi ile teşhir ekipmanları içinde fark yaratır.

Son derece kullanışlı olan Bidon Dar Tencereli sararma ve renkte solma yapmayacağından uzun süre boyunca kullanılabilir.
Ana maddesi sebebiyle doğa dostu ve çevreye uyumlu olmakla beraber, kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Geniş ebatlardaki versiyonlarında da hızlı ve pratik şekilde hijyen sağlanabilir. Böylece satışa sunulacak tüm ürün seçenekleri için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Ek olarak Bidon Dar Pencereli hava koşullarına karşı koruyucudur. Her bir ürün için kusursuz bir ortam yaratır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?