Bidonss Pleksi Bidon Spesial Kutulu Kapaklı

  • Ürün Kodu: BID102XSK
  • Barkod: 6242005339257
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bidon Spesial Kutulu Kapaklı

KapasiteÇapYükseklik
10 Kg25 Cm30 Cm
15 Kg30 Cm40 Cm
 

Bidonss Pleksi Bidon Spesial Kutulu Kapaklı, şık tasarımı ile pek çok ürün seçeneğini güvenle saklayabilir. Baharat, bakliyat, çerez, şekerleme gibi birçok ürünü dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı korumak için tasarlanmıştır. Sıcak ve soğuk havaya karşı ürünleri nemden ve bayatlamadan korur. Böylece ürünler çok uzun süre boyunca taptaze muhafaza edilebilir.

Bidon Spesial Kutulu Kapaklı teşhir ekipmanı, fark yaratan tasarımı ile dikkat çekicidir. Aynı zamanda bu tasarım bütün ürün alternatiflerine şıklık kazandırır. En özel ayrıntısı olan önünde bulunan kapak hava almaz. Ayrıca kullanımı kolay ve işlevseldir. İşletmelerde hem güzel bir görüntü oluşturur, hem de uzun yıllar farklı ürünlere ev sahipliği yapabilme kapasitesine sahiptir.

Ham maddesi pleksi malzeme olduğundan temizliği kolaydır ve çevre dostudur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?