Bidonss Bidon Zeytin İç Kapaklı

826,00 TL
KARGO BEDAVA
68,83 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bidon Zeytin İç Kapaklı

KapasiteÇapYükseklik
5 Kg30 Cm50 Cm
12 Kg40 Cm80 Cm

Bidonss Pleksi Bidon Zeytin İç Kapaklı tüm zeytin çeşitlerini teşhir etmek için gerekli özelliklerle donatıldı.

Zeytinleri nemden, hava koşullarından ve dolayısıyla ısı farklarından koruyabilir. Kolaylıkla temizlenebilen yapısı ile hijyenik bir görünüm sunar. Uzun süre ürün muhafazası halinde dahi koku yapmaz ve üründe sararma olmaz.

Bidons Zeytin İç Kapaklı, uzun ömürlüdür. Farklı ürün alternatifleri için uygunluk gösterebilen ürün, her bir zeytini sağlıklı koşullarda saklar.

2 farklı ölçüsü olan Bidon Zeytin İç Kapaklı, farklı kapasitedeki ürünleri sergileyebilmektedir. Ayrıca şık dış tasarımı ile mekanlarda güzel bir izlenim yaratır. Geniş kapasitesi ve uzun ömrü ile çok sayıda zeytini içinde barındırmaya hazırdır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?