Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Kare

944,00 TL
KARGO BEDAVA
78,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Kare

 
KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
12 Kg25 Cm25 Cm30 Cm
18 Kg30 Cm 30 Cm30 Cm


Şık kare görüntüsüyle, kullanışlı geniş iç hacmiyle Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Kare, gıda stok ve teşhirinde tercih edilebilir. Özellikle çok yer kaplayan turşu, bakliyat, salça gibi gıdaların teşhiri için tasarlanmıştır. Ancak kullanışlı yapısıyla başka alternatifleri de barındırabilir. Reçel gibi akışkan ürünlerde kolay hijyen sağlanması sebebiyle teşhir edilebilmektedir.

Ürünlerin hijyenik bir ortamda ve taze şekilde saklanmasının garantisini verir. Bombe Kapaklı Kare hassas ürünlerin bozulmalara engel olan bir yapıya sahiptir.
Şık tasarımlı kapağı görsel olarak da işletmelere ayrı bir hava katar. 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?