Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak

755,20 TL
KARGO BEDAVA
62,93 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak

 
KapasiteÇap Yükseklik
11 Kg25 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak, şık görünümüyle ve tasarımı sayesinde içinde barındırabileceği gıda çeşitliliğiyle tercih edilebilecek çok yönlü pleksi teşhir ekipmanıdır. Salça, turşu, reçel, zeytin gibi gıda türlerini güvenle saklar. Kapağındaki küçük ayrıntı ile ürünleri almak için kullanılabilecek alet alternatiflerini üzerinde barındırabilir.

Kolay temizlenebilir bir alternatiftir. Ayrıca uzun vadede, teşhir ettiği ürünlerin kokusunu ve rengini almaz.
Hem sunum için hem de stok için gerekli tüm koşullar Bombe Kapaklı Yuvarlak ’ta bulunmaktadır. Kolay açılabilen pratik kapağı aynı zamanda ürünleri dış etkilerden karşı korumakta çok etkilidir.

Kırılmaya karşı dirençli oluşuyla çok uzun süre boyunca tekrar tekrar kullanılabilecek bir üründür. Bombe Kapaklı Yuvarlak her gıda işletmesine uyum sağlayabilecek ve birçok gıdayı muhafaza edebilecek görünüm ve özelliktedir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?