Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak Vakum

826,00 TL
KARGO BEDAVA
68,83 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak Vakum

KapasiteÇapYükseklik
10 Kg25 Cm30 Cm
15 Kg30 Cm30 Cm
 

Bidonss Pleksi Bombe Kapaklı Kutu Yuvarlak Vakum, en güvenilir pleksi teşhir ürünlerindendir. Vakumlu yapısı ile teşhir ettiği ürünlerin hava ile temasını ortadan kaldırır. Böylece ürünler tazeliğini ve çıtırlığını devamlı olarak korur. 10 kg ve 15 kg olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunmaktadır. İçerisine bakliyat, salça, turşu gibi saklaması zor ve hassas ürünler eklenebilir. Ürünlerin uzun süre bozulmasına engel olup taze bir şekilde saklayacaktır.

Şıklığı ve siyah detayları ile raflara yakışan bir üründür. Pleksi yapısından dolayı cama benzer görünümü vardır. Sararma yapmaz ve ürün kalıntılarının izi kolayca temizlenebilir. Erzak teşhiri için oldukça elverişli bir üründür.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?