Bidonss Pleksi Bombeli Kapaklı Kutu Sürgülü

1.109,20 TL
KARGO BEDAVA
92,43 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Bombeli Kapaklı Kutu Sürgülü

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
4 Kg20 Cm31 Cm27 Cm
5 Kg25 Cm 31 Cm 27 Cm
7 Kg30 Cm31 Cm27 Cm
9 Kg35 Cm31 Cm 27 Cm
15 Kg40 Cm31 Cm27 Cm
 

Bidonss Pleksi Bombeli Kapaklı Kutu Sürgülü, özellikle kuruyemiş, yaş yemiş ve şekerleme gibi taneli gıdaları hijyenik bir şekilde saklamak için ortam sağlar. Kapağı sayesinde gıdalar, tozdan ve diğer zararlı maddelerden korunmuş olur. Ayrıca havayla temasını engellediğinden çabuk bayatlama riski de ortadan kalkar. Yan yana dizildiğinde birçok ürünü teşhir edebilmeyi mümkün kılar. Böylece alan tasarrufu sağladığından küçük mekanlarda ferahlık sağlayan bir pleksi teşhir ekipmanıdır. Ürünlerin şık bir şekilde sergilenmesini sağlar ve kokularının karışmasını engeller.

Küçük işletmelerin istedikleri sayıda gıdayı teşhir etmek veya düşük miktarlardaki ürünlerin sergilenmesi için uygun bir seçenektir. 4 kg, 5kg, 7 kg, 9 kg ve 15 kg’lık farklı çeşitleri bulunan Bombeli Kapaklı Sürgülü Kutu ile ihtiyacınız olan büyüklüğü belirleyip stok ve teşhir için güvenle kullanabilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?