Bidonss Pleksi Çek-Aksın Kutu Yuvarlak Gramajlı

  • Ürün Kodu: P8013KVKCYG-1
  • Barkod: 6242005661921
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Çek-Aksın Kutu Yuvarlak Gramajlı

KapasiteÇapYükseklik
4 Kg22 Cm40 Cm

Bidonss Pleksi Çek-Aksın Kutu Yuvarlak Gramajlı, aparatı her çekildiğinde küçük pleksi haznesine 100 gr’lık gıda döker. Kullanması hem eğlenceli hem de çok pratik olan bu pleksi teşhir ürünü gram hesaplama ve ürünleri hızlıca servis etmek konusunda oldukça uygundur.

Teşhir edilen gıdaya el değmeden alıp paketlenmesini de mümkün kılar. Yuvarlak tasarımı oldukça şık bir görünüme sahiptir. Şekli itibariyle bulunduğu ortamlara uyum sağlar, çok yer kaplamadan pratik çözüm sunar.

Genellikle çekilmemiş kahve, draje, kuruyemiş gibi hızlı tüketilebilir ürünlerin teşhirinde tercih edilir. İçindekiler bittiğinde yenisini doldurmak için üstündeki kapağı kaldırmak yeterlidir. Dolumun ardından kapağı kapatıldığından içinde bulunan gıdayı tozan ve böceklerden koruyup sağlıklı bir şekilde muhafazasına devam eder.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?