Bidonss Pleksi Çekmeli Kutu Set 4 Göz

  • Ürün Kodu: P3622CKS-1
  • Barkod: 6242005501746
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Çekmeli Kutu Set 4 Göz

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
14 Kg90 Cm20 Cm27 Cm
 

Bidonss Pleksi Çekmeli Kutu Set 4 Göz, iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. Şık tasarımı ve 14 kilo ürün kapasitesi ile pek çok ürün çeşidine uygunluk gösterir. Kutuların aralarında bulunan pleksi plakalar, kutu içindeki malzemelerin tatlarının ve kokularının karışmasını engeller.

Kuruyemiş, yaş yemiş, baharat, şekerleme, draje gibi gıda maddelerini muhafaza edebilecek kullanışlı bir pleksi teşhir ekipmanıdır. Kolay bir şekilde açılıp kapanabilen çekmecesi ve yan yana sıralanmış 4 gözü bulunmaktadır.

Açık bir alanı bulunmadığı için hava ile de temas etmez ve gıdaların ömrünü uzatıp bayatlamalarına engel olarak güvenli bir satış sağlar. Geri dönüştürülebilir pleksi malzemeden üretilmiş olup çevre dostu bir ürün özelliği göstermektedir.

Çekmeceli Kutu Set 4 Göz çok uzun süre boyunca özelliğini kaybetmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?