Bidonss Pleksi Ekstrem Kutu Set 4-5 Göz

2.596,00 TL
KARGO BEDAVA
216,33 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Ekstrem Kutu Set 4-5 Göz

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklikGöz
16 Kg90 Cm30 Cm20 Cm
14 Kg90 Cm30 Cm20 Cm4

Bidonss Pleksi Ekstrem Kutu Set 4-5 Göz, ürün çeşitliliği olan gıdaların teşhiri için kullanılır. Yan yana geldiğinde tüm çeşitlerin teşhir edilebilmesini sağlayan kullanışlı bir pleksi teşhir ekipmanıdır. Geniş hacimli olması gıdanın tüm alternatiflerinin sunulmasına olanak verir. Özellikle kuruyemiş, şekerleme, bitki çayı gibi gıdalar için kullanışlıdır.

İçinde bulunan gıdayı tozdan, nemden, zararlı maddelerden koruyarak ürünlerin ilk günkü tazeliklerini muhafaza eder. Kullanışlı kapağı ile kolayca açılıp kapanabilir. Ürünleri aynı anda müşterilere sunabilme kapasitesine sahiptir. Ekstrem Kutu Set 4 veya 5 Göz pleksi malzemeden yapılmıştır. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca farklı ürün alternatiflerini satışa sunabilir.
 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?