Bidonss Pleksi Etiket Düz

30,00 TL
KARGO BEDAVA
2,50 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Etiket Düz

Bidonss Pleksi Etiket Düz, genişliği 5 cm, yüksekliği 6 cm’dir. Tasarımsal olarak en uygun ebatlar belirlediğinden standart tek ölçü bulunmaktadır. Pleksiden yapıldığından hızlıca temizlenebilir. Ürünlerin isminin yazıldığı etiketin içerisine kolaylıkla yerleştirebilir. Etiket değişimi yapmaya uygundur. Etiketin çıkarılıp, nemli bir bezle silinmesi yeterlidir.

Bidonss Pleksi Etiket Düz, ürünlerin yerini kolayca bulmak için müşterilere ve personellere kolaylık sağlamaktadır. Pleksi ham maddesinden yapılan ürün, kolay kırılmayan ve dış koşullara bağlı çatlama yapmayan bir yapıdadır. Bu sayede birçok ürününüzün tanıtımı için, senelerce kullanılabilir.

Aynı zamanda doğaya uyumlu ve çevreyi kirletmeyen bir malzemedir. Ham madde özelliğine bağlı olarak şık bir görünümdedir. Renginde değişim yaşanmaz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?