Bidonss Pleksi Etiket Meyilli

  • Ürün Kodu: P3351M
  • Barkod: 8352005618110
  • Marka: Bidonss
  • Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
30,00 TL
KARGO BEDAVA
2,50 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Etiket Meyilli

Bidonss Pleksi Etiket Meyilli, standart boyutlandırmasıyla pek alanda kullanıma uygundur. Ürün isminin yazılı olduğu etiket Bidonss Pleksi Etiket Meyilli üzerine kolayca yerleştirilebilir. Farklı ürünlerde kullanılmak amacıyla etiketler çıkarabilir. Kolay temizlenebilen yapısı ile etiket izi Bidonss Pleksi Etiket Meyilli üzerinde kalmayacaktır.

Pleksi ham maddesi sayesinde dayanıklıdır. Bidonss Pleksi Etiket Meyilli, müşterilere satın alacakları ürünler hakkında bilgi vermek için etiketler barındırabilmek amacıyla üretilmiştir. Personellerin de ürün analizleri ve değişimleri sırasında yardımcıdır.

Temizlenmesi kolaydır. Zamana, dış etkenlere veya deterjanlara karşı hassasiyet içermez. Uzun vadede renginde solma, sararma gibi değişimler yaşanmaz. Şık ve portatif yapısıyla hemen her mekana uyum gösterebilir. Şeffaf görünümü ile iç mekanlarda hoş bir ayrıntı yaratır.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?