Bidonss Pleksi Havuz 45 Kg

2.164,00 TL
KARGO BEDAVA
180,33 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Havuz 45 Kg

KapasiteÇapYükseklik
30 Kg50 Cm80 Cm
45 Kg60 Cm80 Cm
 

Bidonss Pleksi Havuz 45 Kg, Geniş iç hacmi ile özellikle kuruyemiş teşhirinde tercih edilebilir. Yerden yüksek yapısı ve pleksiglas ham maddesi dış etkenlere karşı tam bir koruyuculuk sağlar. 80 cm yüksekliğindedir ve iki farklı ebata sahiptir. Böylece ürün miktarına uygun seçim yapma şansı tanır.

Plastik malzeme gibi esnek olmadığında darbelere karşı dayanıklıdır ve serttir. Aynı zamanda ürünleri en sağlıklı haliyle saklar. Plastik malzemeler gibi gıda ürünlerine zarar verebilecek maddeler içermez. Böylece satışa sunulan ürün uzun süre boyunca ilk günkü sağlıklı halinde saklanmış olur.

Sürdürülebilir bir ürün olan pleksi ham maddesi sayesinde üretim aşaması, hizmet süresi ve imha vakitlerinde doğaya zarar vermez. Doğayı ve ürünlerinizi saklamanız için uygun tüm koşulları sağlar.


 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?