Bidonss Pleksi Havuz 9`lu

5.319,00 TL
KARGO BEDAVA
443,25 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Havuz 9`lu

Bidonss Pleksi Havuz 9`lu, 110 cm çapındadır ve 80 m yüksekliğindedir. 9 adet bölmesi sayesinde her bir kuruyemişi aynı anda sergileyebilecek kapasiteye sahiptir. Her bir ürün çeşidini teşhir edebilmek için 9 adet havuza sahip olarak tasarlanmıştır.

Önceliği ekipmanlarını güvenle ve hijyenle kullanabilmek olanlar için pleksi malzeme tercih edilmiştir. Böylece endüstriyel hijyen ürünleri gerektirmeden mutlak sağlıklı ve hijyenik ekipmanlara ulaşılmış olur.

9 adet havuzun her birine yerleştirilen ürün çeşitlerinin tadında veya kokusunda bir karışma yaşanmaz. Aynı zamanda pleksi malzemeden üretilen Havuz 9’lu ile içine yerleştirilen her bir gıda malzemesi uzun süre boyunca tazeliğini korur.
Sağlıklı ham maddesi ve şık tasarım ile mekanlara da uyum sağlar.

 
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?