Bidonss Pleksi Havuz Altıgen Kapaklı

1.486,80 TL
KARGO BEDAVA
123,90 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Havuz Altıgen Kapaklı

KapasiteÇapYükseklik
10 Kg30 Cm70 Cm
10 Kg30 Cm80 Cm
10 Kg30 Cm90 Cm
13 Kg35 Cm70 Cm
13 Kg35 Cm80 Cm
13 Kg35 Cm90 Cm
15 Kg40 Cm70 Cm
15 Kg40 Cm80 Cm
15 Kg40 Cm90 Cm
 

Bidonss Pleksi Havuz Altıgen Kapaklı, bakliyatları, baharatları, salçaları, kuruyemişleri ve kurutulmuş ürünleri saklamak için en ideal seçimlerdendir. Altıgen pleksi kapakları sayesinde çeşitli ürünleri aynı özenle koruyabilir. Gıda ürünlerinin tazeliğini uzun süre boyunca saklı tutan teşhir ekipmanı müşterileri her zaman taze ürünlerle buluşturmak için tasarlanmıştır.

Ürünleri kaliteli muhafaza etmesinin yanında özel altıgen tasarımı ile mekanlara hoş bir dokunuşta bulunur. Pleksi yapısı ile şeffaf ve zengin görünümü de devamlı hijyen sağlanması halinde ışıltısını yitirmez. Kolaylıkla temizlenebilen Havuz Altıgen Kapaklı’nın kullanım ömrü de oldukça uzundur.

Farklı kapasitelerde ve yüksekliklerde seçenekler sunan ürün, hijyenik yapısıyla bakteri üretmez. Uzun yıllar ürünleri en sağlıklı hali ile saklar.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?