Bidonss Havuz Zeytin İç Kapaklı + Kapak Ön Açık

3.068,00 TL
KARGO BEDAVA
255,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Havuz Zeytin İç Kapaklı + Kapak Ön Açık

KapasiteÇapYükseklik
30 Kg50 Cm80 Cm
 

Bidonss Havuz Zeytin İç Kapaklı + Kapak Ön Açık, zeytinlerin sergilenmesi için en çok tercih edilen üründür. İç kapak ve ön kapak olmaz üzere iki kapağı bulunan teşhir ekipmanı, tüm zeytin çeşitlerini saklamak için uygunluk gösterir.

30 kilo kapasiteye ve 80 cm yüksekliğe sahiptir. Yerden yüksek olduğu ve pleksiden üretildiği için zeytinleri güvenle saklar. Çünkü pleksi sayesinde, zeytinler olumsuz hava koşullarına maruz kalsa dahi bu hava koşularından etkilenmez. İçerisine hava geçirmeyeceğinden havuzun içinde nemlenme ve buharlaşma olmaz.

Ek olarak gün ışığına karşı da dayanıklı olan Havuz Zeytin İç Kapaklı + Kapak Ön Açık zeytinlere tam koruma ortamı yaratır. Ürünlerin raf ömrü boyunca lezzetlerini korur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?