Bidonss Pleksi İç Kapak Beyaz

165,20 TL
KARGO BEDAVA
13,77 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi İç Kapak Beyaz

Çap
25 Cm
30 Cm
35 Cm
40 Cm
50 Cm
60 Cm

Bidonss Pleksi İç Kapak Beyaz, şeffaf olmayan pleksi malzemeden yapılmıştır. Mekan ve uygulamalarına göre çeşitlendirilebilecek 6 çeşit boyutu vardır. 25 cm’den 60 cm’e kadar farklı boyutlandırmalara sahiptir. Genel olarak ölçülendirmeler standart olduğundan farklı uygulama alanlarına ahenk katabilir.

Rengi beyaz olduğundan hijyenik ve şık görünüm sağlayacaktır. Ayrıca temizlenmesi kolay bir teşhir ekipmanıdır. Temizlik ürünleri veya ısıdan kaynaklı olarak renginde sararma gibi herhangi bir olumsuz değişim olmaz.

İç Kapak Beyaz teşhir ekipmanı, doğa dostu ve çevreye uyumlu yapısından dolayı ürünler için gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir teşhir ekipmanıdır. Uzun vadede kullanılabilir, hijyenik bir teşhir ekipmanıdır.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?