Bidonss Pleksi Kademeli Kutu Teşhir Standı

726,00 TL
60,50 TL 'den başlayan taksitlerle
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kademeli Kutu Teşhir Standı

GenişlikDerinlikYükseklik
66 Cm29 Cm25 Cm
 

Şeffaf pleksi malzemeden üretilen Bidonss Pleksi Kademeli Kutu Teşhir Standı, tezgah üstü teşhir ürünleri için kullanılabilir. Birden fazla ürün çeşidini yan yana ve aynı anda sergileyebilme özelliğine sahiptir. Müşterilerin sergilenen ürünlere kolayca ulaşıp, ürünleri deneyimleyebilmelerini sağlayabilmektedir.

Kademeli Stand içinde teşhir edilen ürünlerin sürekli değişim halinde olmasından kaynaklı bozulmalar yaşanmaz. Çarpma veya düşme gibi etkilere dayanıklı olan Kademeli Stand üzerinde kolaylıkla iz oluşmaz.

Pleksi malzemeden üretilmiş teşhir ekipmanlarının ortak özelliği olan yüksek dayanma gücü ve darbelere karşı dayanıklılık bu üründe de bulunmaktadır.
Kademeli olduğundan ürünler birbirini kapatmadan aynı anda görünebilir.

Yukarıdan aşağıya doğru inen toplam 5 kademesi vardır. Farklı ürün alternatiflerini şık bir görünüm ile sunabilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?