Bidonss Pleksi Kapak Altıgen Bombeli

283,20 TL
KARGO BEDAVA
23,60 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Altıgen Bombeli

Çap
30 Cm
35 Cm
40 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Altıgen Bombeli, farklı ölçüye sahiptir. Ürün çeşidinize göre uygun büyüklükte ürünler seçilebilir ve kendi içlerinde kombinasyonlar oluşturulabilir. Altıgen tasarımı ile farklı ürün alternatiflerini en şık haliyle barındırabilir. Altıgen kenarları çok keskin olmadığından kolaylıkla hijyen sağlanabilir. Aynı zamanda ham maddesi pleksi olduğundan özel endüstriyel hijyen malzemelerine gerek kalmadan gıda standartlarına uygun temizlik uygulanabilir.

Şeffaf görünümü ile farklı tasarımların olduğu ortamlarda da güzel bir görüntü yakalayabilir. Zaman içinde renk değişimi veya bir solukluk gözlenmez.
Tüm ürünlere aynı korumayı sağlar. Güneş ışığının olumsuz etkilerini kırar ve içindeki ürünleri nemden uzak tutar. Böylece Kapak Altıgen Bombeli’deki tüm ürünler tazeliğini uzun süre boyunca korur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?