Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Döner

566,40 TL
KARGO BEDAVA
47,20 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Döner

Çap
30 Cm
35 Cm
40 Cm
45 Cm
50 Cm
60 Cm

Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Döner, 6 farklı boyut seçeneği ile pratik kullanım arayanlar için hazırlanmıştır. Açılıp kapanan ve pencere görevi gören kapağı sayesinde içindeki ürünleri korur. Aynı zamanda pratik kullanımı ile ürüne kolayca ulaşmayı sağlar. Şeffaf bir görünüme sahip olduğu için kapağı açmadan içinde ne olduğunu görünebilir. Kolaylıkla ve hızlıca kapağı açıp ürüne ulaşma imkanı verdiği için ürünlerin havayla teması en aza indirgenir. Kendi içindeki havayla dışarıdaki hava sirkülasyonunu engelleyeceği için ürünlerin bozulup, bayatlamasını önler.

Kapak Bombeli Döner teşhir elemanı, kolayca temizlenen bir yapıya sahiptir. Zaten dışarıdan gelen etkenlere karşı koruyucu olmasının yanında pleksi yapısı ile bakteri barındırmaz. Ayrıca ürün alımı sırasında oluşabilecek lekeler kolaylıkla ortadan kaldırılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?