Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Ön Açık

472,00 TL
KARGO BEDAVA
39,33 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Ön Açık

Çap
40 Cm
50 Cm
60 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Bombeli Ön Açık, pleksi malzeme kullanılarak, dayanıklı ve kolay temizlenir ürün alternatiflerini arayanlar için üretildi. 3 adet standart ölçüsü hemen her havuza uyum gösterebilir.

Ürünlere koruyucu bir kapak eklemek isteyenlerin ilk tercihlerindendir. Koruyucu kapağın önündeki açıklık sayesinde teşhir ekipmanının içindeki ürüne kolaylıkla ulaşılabilir.

Teşhir ekipmanlarına tamamlayıcı ve güvenilir bir ürün arayanlar tercih edebilir. İç ve dış mekan kullanımına uygundur. Pleksi yapısı sayesinde ahşap gibi farklı malzemeler veya diğer teşhir ürünlerinde güzel bir görüntü yakalanmasını sağlar.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?