Bidonss Pleksi Kapak Hep Dolu

306,80 TL
KARGO BEDAVA
25,57 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Hep Dolu

GenişlikDerinlik
20 Cm30 Cm
26 Cm26 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Hep Dolu, 2 farklı genişlik ve derinlik seçeneğine sahiptir. Bidon, kutu, havuz gibi farklı teşhir ekipmanlarına uyum sağlayabilir. Tamamlayıcı bir ürün olan Kapak Hep Dolu aynı zamanda eklendiği ürünlerde şık bir görünüm yaratır.

Teşhir ekipmanlarındaki ürünlerin hava ile temasını kesen Kapak Hep Dolu, gıda ürünlerinin her zaman taze kalmasını sağlar. Dış etkilere karşı tam bir koruyucu görevi üstlenmektedir.

Ayrıca temizlenmesi de kolay bir teşhir malzemesi olduğu için farklı ürün gruplarında kullanıma da elverişlidir. Salça, peynir, reçel gibi akışkan ve hijyen gerektiren gıda gruplarında ideal bir kullanımı vardır. Leke tutmayan, sararma yapmayan ve kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?