Bidonss Pleksi Kapak Kare Düz

  • Ürün Kodu: PDK323X
  • Barkod: 6242005774775
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Kare Düz

GenişlikDerinlik
25 Cm25 Cm
30 Cm30 Cm
35 Cm35 Cm
40 Cm40 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Kare Düz, pleksi malzeme kullanılarak yapılmıştır. Pleksi malzemesi sayesinde ısıyı ve ışığı çok az geçirir. Kapağın altındaki ürünün hava ile teması da kesilir. Böylece kapağın altındaki hiçbir gıda ürünü bayatlamaz. Aynı zamanda dışarısı ile teması kesilen ürünlerin eşsiz kokusu pleksi kutuda saklı kalır. Müşterilere her zaman taze ürünler sunmaya yardımcı olur.

Kapak Kare Düz’ün üzerindeki kulp bidonu kolayca açıp kapatmayı sağlar. Aynı zamanda kulp ürüne şık bir dokunuş yapmaktadır.

Kare düz kapak, temizliği kolay bir üründür. Renginde hiçbir değişim olmaz ve bu özelliği sayesinde senelerce kullanılabilir. Ayrıca pleksi malzemeden yapıldığı için darbelere dayanıklı ve güçlü bir yapısı vardır. Kolaylıkla kırılmaz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?