Bidonss Pleksi Kapak Sekizgen Bombeli

283,20 TL
KARGO BEDAVA
23,60 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Sekizgen Bombeli

Çap
30 Cm
35 Cm
40 Cm

Bidonss Pleksi Kapak Sekizgen Bombeli, çeşitli boyutlarıyla ürün çeşitlerine uygun olması amaçlanarak yapıldı. Börek, kek, çikolata, yaş yemiş, kurutulmuş bitkiler gibi farklı gıda çeşitlerini teşhir etmeye uygundur.

Şeklinin bombeli olması kapağın içerisindeki ürünlerle temas etmemesini sağlar. Aynı zamanda yerden tasarruf sağlayarak çokça ürünü içinde barındırmaya imkan verir. Üstündeki tutacağı sayesinde kapağı rahatlıkla kaldırıp ürünlere ulaşılabilir.

Doğa dostu bir ürün olan pleksiden yapılma kapağın, tüm süreçleri sürdürülebilirlik temelleri esas alınarak ilerlemiştir. Üretim aşamasından imha aşamasına kadar tüm süreçlerde çevreye zarar vermez.

Ayrıca teşhir ettiği ürünleri sağlıkla sağlar. Yapısında plastik ürünler gibi zararlı maddeler bulundurmaz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?