Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Bombeli

141,60 TL
KARGO BEDAVA
11,80 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Bombeli

Çap
20 Cm
25 Cm
30 Cm
35 Cm
40 Cm
45 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Bombeli, teşhir ekipmanı olarak kullanılacak bidonlara ve havuzlara uygun olarak tasarlandı. Üstündeki tutacağı kolayca kapağı kaldırmayı sağlar. Pleksi malzemeden hazırlanan kapak, yuvarlak bombeli olup, kapak görevi gördüğü tepsi içerisindeki ürünle temas etmeyecek şekilde durur.


Renginde sararma gibi değişiklikler olmaz bu yüzden yıllar geçse de kullanabilir ve müşterilerin gözüne hitap eder. Genellikle pastane ve çikolata ürünlerini barındırırken daha leziz bir görünüm yaratılmasını sağlar. Şeffaf kapağı ile ilk bakışta içindeki ürünler görünebilir. Değişik çaplarıyla farklı ürünleri teşhir etmeye uygundur.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?