Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Düz

188,80 TL
KARGO BEDAVA
15,73 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Düz

Çap
25 Cm
30 Cm
35 Cm
40 Cm
 

Bidonss Pleksi Kapak Yuvarlak Düz, teşhir ekipmanları için özel olarak tasarlandı. Yapısı gereği bidon, havuz veya kutu içerisindeki ürünleri korur. Dışarıdan gelebilecek toz, bakteri ve nem gibi olumsuz faktörlere karşı bariyer oluşturur.

Çeşitli boyutları olan Kapak Yuvarlak Düz birlikte kullanılacağı tüm Bidonss ürünleri ile uyum gösterebilir. Pleksi malzemeden yapılan kapak tıpkı diğer ekipmanlar gibi kolayca temizlenebilir.

Pleksiden yapılan şık kare tutacak pratik kullanım sağlar. Aynı zamanda ürünün şeffaf yapısı sayesinde çoğu zaman kapağın açılmasını da ihtiyaç kalmaz. Çünkü koruduğu ürünler net bir şekilde kapağın üzerinden görülebilir.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?