Bidonss Pleksi Kare Kutu

472,00 TL
KARGO BEDAVA
39,33 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kare Kutu

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
5 Kg20 Cm20 Cm20 Cm
8 Kg25 Cm25 Cm20 Cm
12 Kg30 Cm30 Cm20 Cm
14 Kg35 Cm35 Cm20 Cm
16 Kg40 Cm40 Cm20 Cm
24 Kg 30 Cm 30 Cm40 Cm

Bidonss Pleksi Kare Kutu, her mekana uygun tasarımı ve geniş ürün kapasitesi ile sıkça tercih edilmektedir. Kuruyemiş, yaş yemiş, paketli gıda, şekerleme, pastane ürünleri, baharat, salça gibi pek çok ürün barındırmaya uygundur. Katı ve sıvı tüm gıdalar özenle saklanıp teşhir edilebilmektedir.

Çok farklı boy ve hacimde seçenekleri mevcuttur. Böylece ürün çeşidine uygun olarak farklı adetlerde ve boylarda temin edilebilir. Şık tasarımı ile her mekana uyum gösterir. İçinde muhafaza edilen her şey gıda ürünlerinin saklanmasına uygun bir şekilde sağlıklı koşullarda özenle sunulmaktadır.

Teşhir edeceğiniz ürünün ihtiyacına göre kapalı bir şekilde de muhafaza etmenize olanak sağlayacaktır.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?