Bidonss Pleksi Kare Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı

  • Ürün Kodu: KDT8019-1
  • Barkod: 6242005743719
  • Marka: Bidonss
  • Seçenekler:
  • Hızlı Gönderi
    Güvenli Alışveriş
    İade ve Değişim
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kare Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
20 Kg35 Cm35 Cm55 Cm

Bidonss Pleksi Kare Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı teşhir ekipmanı, özellikle kuruyemiş ve şekerleme çeşitleri için kullanabilecek bir teşhir ürünüdür. İçerisindeki gıda türünün bayatlamamasınız sağlar ve tazeliğini korur.

Pleksi malzemeden yapılan Kare Kutu Kapaklı Delikli Alt Taşıyıcılı’nın temizlenmesi basittir. Parmak izleri ve gıda ürünlerinin bıraktığı lekeler kolaylıkla silinebilir. Pleksi özelliğinden dolayı sararma veya şeffaflığının yok olması gibi durumlar meydana gelmez.

Kutunun tasarımı ürünleri dışarıdaki havadan gelebilecek her türlü olumsuz etkiden korur, altındaki delikli yapısı ise kutunun kendi içindeki havayı tutucu özellik gösterir. Böylece nemlenme ve bayatlama olmaz. Satışa sunulması için yeni hazırlanmış ürünlerin tazeliğini her daim korur.

Şık ve fark yaratan tasarımı ile birbirinden farklı gıda ürünlerini sergilemek için uygundur.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?