Bidonss Pleksi Kayar Kapak Kutu

767,00 TL
KARGO BEDAVA
63,92 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Kayar Kapak Kutu

DerinlikGenişlikYükseklik
30 Cm33 Cm18 Cm
40 Cm33 Cm18 Cm
50 Cm33 Cm18 Cm

Ekmekler ve hamur işleri için en uygun seçimlerden biri Bidonss Pleksi Kayar Kapak Kutu. 30 cm, 40 cm ve 50 cm’lik 3 farklı iç hacmi ile farklı ürün miktarlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Hem işletmelerde hem de evlerde kolaylıkla kullanılabilir. Dolap içlerinde ve dekoratif görünümüyle tezgah üstünde konumlandırılabilir.

Ekmekleri ve unlu mamülleri nemden uzak tutarak daha uzun süre taze kalmalarını sağlar. Pleksi malzemeden üretildiğinden çok uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle hizmet verebilir.

Şeffaf yapısıyla içinde muhafaza edilen gıda rahatlıkla görünebilecektir. Ekmek ve hamur işlerinin yanı sıra kullanım alanlarına göre meyve çeşitleri, kurutulmuş otlar gibi farklı ürünleri de muhafaza edebilecek kullanışlı bir pleksi teşhir ekipmanıdır. Uygun ölçüleri belirleyip güvenle sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?