Bidonss Pleksi Küre Kutu

448,40 TL
KARGO BEDAVA
37,37 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Küre Kutu

KapasiteÇap
2 Kg25 Cm
4 Kg30 Cm
7 Kg 35 Cm

Bidonss Pleksi Küre Kutu, standart boyutlarda 3 ayrı ölçü çeşitleri ile teşhir ekipmanı olarak mevcuttur. İçerisine kuruyemiş, yaş yemiş, çerez, baharat, bakliyat, draje veya salça koyup şık bir sunum yapılabilir. Farklı ürün seçeneklerinde uygundur. Kolay temizlendiği için koku yapmaz ve kısa süreler içinde farklı ürünler için teşhir ekipmanlığı görevini üstlenebilir.

Pleksi malzemeden yapılmıştır. Dışarıdaki olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Ayrıca Küre Kutu bombeli kapağı sayesinde içerisindeki ürünle havanın bağlantısını keser. Küre içinde nemlenme, bayatlama ve bozulma gibi değişiklikler gerçekleşmez. Teşhir ekipmanı olarak kullanıldığı ürünlerin raf ömrünü sonuna kadar kullanılmasını sağlar.

Tüm sektörlerde tezgah üstü ürün olarak kullanılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?