Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 10 Cm

519,20 TL
KARGO BEDAVA
43,27 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 10 Cm

GenişlikDerinlikYükseklik
20 Cm30 Cm10 Cm
26 Cm34 Cm10 Cm
29 Cm39 Cm10 Cm
30 Cm45 Cm10 Cm
36 Cm46 Cm10 Cm
33 Cm53 Cm10 Cm

Yüksekliği 10 cm olan Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 10 Cm teşhir ürünü tek seferde daha fazla gıda stoklamaya olanak sağlar. Daha fazla alana ihtiyaç duyulan hacimli gıdaların kolaylıkla muhafaza edilebilmesi için tasarlanmıştır.

6 farklı genişlik ve yükseklik ölçüsüyle, farklı sektörlerde ihtiyaç olan ebatları içerir. Kullanımı kolaydır ve kulplu kapağı ile içinde bulunan gıdaları gönül rahatlığıyla teşhir etmeye uygundur.

İçinde barındırdığı tüm ürünleri tozdan ve diğer zararlı maddelerden koruyabilir. Tatlı, lokum, unlu mamuller gibi gıdalar Küvet Kapaklı ile ortamlarına uygun bir şekilde güvenle muhafaza edilebilir.

Temizlenmesi kolay olan Küvet Kapaklı farklı ürün alternatiflerini teşhir etmeye uygundur. Aynı zamanda oldukça dayanıklı olan ham maddesi ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?