Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 6 Cm

401,20 TL
KARGO BEDAVA
33,43 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 6 Cm

GenişlikDerinlikYükseklik
21 Cm26 Cm6 Cm
20 Cm30 Cm6 Cm
26 Cm34 Cm6 Cm
29 Cm39 Cm6 Cm
30 Cm45 Cm6 Cm
36 Cm46 Cm6 Cm
 

Çeşitli ebatları ile işletmelerin alanına uygun olarak istenilen şekilde konumlandırabilir. Alandan tasarruf sağlayan Bidonss Pleksi Küvet Kapaklı Kutu 6 Cm çeşitli gıda ürünlerini teşhir edebilir.

Küvet Kapaklı’nın yüksekliği 6 cm olmakla birlikte farklı genişlik ve derinlik ölçüleri bulunmaktadır. Teşhir edilecek gıdaya uygun olarak farklı tercihlerde bulunulabilir. Kavraması kolay kulbu ile kapağı rahatlıkla açıp kapatılabilir ve muhafaza ettiği gıdaları tozdan koruyabilir. Gıdaları hijyenik bir ortamda güvenle teşhir edebilecek konforu yaratan Küvet Kapaklının içerisinde unlu mamulleri, bitki çaylarını, kuru meyveleri, lokumları ve şekerlemeleri muhafaza etmek mümkündür.

Kaliteli pleksi malzemeden üretilen Küvet Kapaklı hem çevre dostu hem de uzun süre kullanmaya elverişli olarak tasarlanmıştır. İhtiyaca uygun olarak bulunan ölçülerden seçim yapıp web sitemizden online sipariş verebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?