Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Bidon

1.109,20 TL
KARGO BEDAVA
92,43 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Bidon

KapasiteÇapYükseklik
15 Kg30 Cm30 Cm
20 Kg30 Cm40 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Bidon içerisinde çeşitli ürünler teşhir edilebilecek çok yönlü bir ekipmandır. Bu ürünler genellikle; peynir, salça, turşu, zeytin, kuruyemiş, yaş yemiş, bitki çayı olarak tercih edilir. İhtiyaç duyulan büyüklüğe göre 15 kg ve 20 kg’lık iki ayrı kapasitesi mevcuttur. Yuvarlak şık bir tasarımı bulunmaktadır.

Kapağı sayesinde gıdanın havayla ve diğer dış etmenlerle teması engelleyerek uzun ömürlü olmalarını sağlar.

Menteşe kapaklı yapısıyla ürünlere kolayca ulaşma imkanı verir. Şeffaf pleksi sayesinde içindeki ürünler ilk bakışta görülür. Beyaz pleksi ile yarattığı kombinasyonla şıklık yaratır. Her türlü gıda teşhiri amacıyla üretilmiş işlevsel bir pleksi teşhir ekipmanıdır.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?