Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombe Oval

613,60 TL
KARGO BEDAVA
51,13 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombe Oval

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
4 Kg20 Cm20 Cm20 Cm
6 Kg25 Cm25 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombe Oval teşhir ekipmanı kuruyemiş, yaş yemiş, şekerleme ve lokum gibi pek çok farklı ürünü güvenle saklamak için tasarlandı.
Menteşeli kapağı sayesinde açılıp kapanması kolay bir teşhir ekipmanıdır. Ürünlerin hava almasını önler. Ürün ile bağlantılı olan kapağı, ürünlere kolayca erişim imkanı verir ve düşme kırılma gibi ihtimallerini uzak tutar.

Menteşe Kapaklı Bombe Oval pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Doğa dostu pleksi malzemeden üretilen Menteşe Kapaklı Bombe Oval 4 kg’lık ve 6 kg’lık olmak üzere iki boyuttan oluşur. Böylece kolaylıkla temizlenebilir ve hafif yapısı sayesinde ürün değişimleri kolayca gerçekleştirilebilir. İçine yerleştirilen ürünlerin görüntüsüyle de bütünleşerek mekanlara güzellik katar.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?