Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombeli 7 Kg

756,00 TL
KARGO BEDAVA
63,00 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombeli 7 Kg

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
7 Kg35 Cm37 Cm15 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Bombeli 7 Kg, kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Menteşe kapağı yardımıyla kolayca açılıp kapanabilir. Özellikle kuruyemiş teşhirinde tercih edilen Menteşe Kapaklı Bombeli Kutu teşhir ekipmanı bunun yanı sıra diğer kuru meyveler, baharatlar, şekerlemeler ve bakliyatlar gibi farklı ürünler için de kullanılabilir.

Kapağı sayesinde hijyenik bir şekilde saklanan gıdalar, Menteşe Kapaklı Bombeli Kutu’nun aynı zamanda farklı yükseklik ve derinlik ölçüleri de bulunmaktadır. Bu sayede geniş ürün yelpazesinde olan işletmelerin seçim ürün miktarına göre seçim yapma imkanı vardır. Menteşe Kapaklı Bombeli Kutu dar alanları en ideal şekilde kullanmayı ve küçük işletmelerin daha ferah görünmesini sağlar.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?