Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare

944,00 TL
KARGO BEDAVA
78,67 TL 'den başlayan taksitlerle
* Toptan alımlar için "Teklif Al" üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
Ürün Açıklaması

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare

KapasiteGenişlikDerinlikYükseklik
12 Kg25 Cm25 Cm30 Cm
18 Kg30 Cm30 Cm30 Cm

Bidonss Pleksi Menteşe Kapaklı Kutu Kare çerezler, şekerlemeler, kuruyemişler, yaş yemişleriniz, lokumlar gibi pek çok ürün seçeneği için teşhir ekipmanı olabilir. Şık ve klas bir görünüm sunan ekipman, tamamlayıcı detaylara sahiptir. Kapağının üzerindeki detay kolaylık yaratır. Kapağındaki menteşe, kolay açılıp kapanmasının anahtarıdır. Zaten kolayca kirlenmeyen ürün bu ayrıntılar ile daha uzun süre hijyenik görüntüsünü koruyabilir. Çünkü kapak buradan açıldığında teşhir ekipmanının üzerinde iz kalmayacaktır.

Kolay temizlenebilen Menteşe Kapaklı Kare, aynı zamanda ürünleri böcekleme, kurtlanma gibi etkilere karşı da korur. Ürünleri ilk günkü tazeliğinde uzun süre boyunca saklamaya imkan verir. 2 farklı boyut seçeneği ile farklı miktarlardaki ürünleri teşhir etmek için kullanılabilir.
Teslimat Seçenekleri
Teslimat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim ediliyor

İade

Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 (on dört) gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
Taksit Seçenekleri
Kullanıcı Yorumları
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?